,,Bežíme” z cloudu...

Je tomu už pár dní, ako sme našu aplikáciu Neoship úspešne premiestnili na cloudové riešenie od spoločnosti Google. Vďaka poprednému miestu v pozícii dodávateľa jednotlivých služieb, jeho široká škála produktov v oblasti cloud prostredia dokázala pokryť naše požiadavky na 100%. Aj preto náš expedičný softvér plne beží z tohto prostredia.

Prečo cloud?

Možno si niektorí z vás položia otázku, prečo sme sa rozhodli prejsť z doteraz fungujúcej serverovej platformy práve na cloud. V nasledovných riadkoch sme zhrnuli tie aspekty, na základe ktorých sme ,,dospeli” k zmene a presvedčili nás o výbere daného riešenia.

Najmodernešie a najvýkonnejšie riešenie

Je žiadúce povedať, že cloud predstavuje moderné riešenie na báze unikátnej kombinácie technológií, vďaka ktorým sa radí k jedným z najvýkonnejších riešení v súčasnosti. Unikátnosť spočíva nielen vo výrazne vyššom výkone, ale aj v modularite, prostredníctvom ktorej je možné flexibilne navyšovať, či takisto rozširovať potrebné zdroje.

Bezpečnosť a Spoľahlivosť

Vďaka cloudu sme získali vyššiu úroveň spoľahlivosti, funkčnosti a zabezpečenia. Skutočne presvedčivý faktor je takisto dostupnosť aplikácie a jej služieb, ktorá predstavuje 99,97 %. Je pre nás nevyhnutné, aby naši zákazníci mali aplikáciu Neoship vždy k dispozícii a mohli sa na ňu jednoznačne spoľahnúť, čím chceme prispievať k ich spokojnosti. S cloudom máme k dispozícii pokročilé prediktívne monitorovacie nástroje, pomocou ktorých vieme aktívne reagovať na potreby nutné k správnemu chodu aplikácie. Zákazníci majú prístup k ich údajom kdekoľvek na svete a z akéhokoľvek zariadenia s internetovým pripojením.

Úspora nákladov

Z pohľadu nákladovosti cloud prináša v tomto smere obrovskú výhodu. Nielenže nemusíte investovať do nákupu hardvéru, jeho inštalácie a spravovania, nemusíte ani premýšľať o tom, ako ho v budúcnosti rozširovať, modernizovať a udržiavať. Ide o distribuovaný systém, kedy vám na využívanie produktov a služieb ako výpočtové zdroje, dátové úložiská, či virtuálne servery postačuje pripojenie na internet. Navyše platobný model je naozaj efektívny. Platíte len za zdroje, ktoré reálne využívate a potrebujete, čím sa mesačné úspory môžu vyšplhať až na desiatky percent. Neplytváte tak zbytočne peniazmi za služby, ktoré ste možno neodhadli pre vaše potreby.

Veríme, že prechod na cloudové riešenie bude mať predovšetkým pozitívny dopad na efektívny a spoľahlivý chod aplikácie Neoship.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím