Expedovanie s Neoshipom môžu zažiť už aj eshopy v CreativeSites

Ani cez leto sme nezaháľali a intenzívne sme hľadali možnosti, vďaka ktorým by sme ako aktuálnym, tak aj potenciálnym zákazníkom priniesli ešte viac benefitov, ktoré môžu získať s Neoshipom.

Za významný krok považujeme uzavretie spolupráce so spoločnosťou CreativeSites, s.r.o., ktorá prevádzkuje eshopy založené na systéme Creativeshop. Tie už nebudú musieť manuálne vytvárať alebo exportovať objednávky do expedičného systému prepravcu.

Priamo v admine v zozname objednávok len niekoľkými kliknutiami vyexpedujú desiatky alebo aj stovky zásielok. Následne už len pohodlne vytlačia štítky a preberací protokol. Okrem toho môžu určiť počet zásielok, spôsob notifikácie (SMS/EMAIL), resp. doručenie v sobotu, prípadne expresne. 

Pozrite si ukážkové video tu

Ak chcete zažiť nový pohľad na expedovanie s Neoshipom, neváhajte a ešte dnes využite skvelú akciovú ponuku: Implementácia modulu Neoship je do 24.09.2018 úplne ZDARMA (požiadať tu)

Pred aktiváciou samotného modulu je potrebné mať s nami uzatvorenú platnú servisnú zmluvu a vytvorený užívateľský prístup do aplikácie Neoship (požiadať tu)

Tešíme sa na spoluprácu :)

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím