Expedovať so SuperFaktúrou sa oplatí

Neustále hľadáme riešenia, ktoré zefektívnia našim zákazníkom ich prácu, či už vývojom nových funkcionalít alebo uzatváraním partnerstiev s inými spoločnosťami. Tešíme sa, že sa nám so spoločnosťou superfaktura.sk, s.r.o. podarilo pripraviť riešenie, ktoré výrazne zefektívni expedovanie používateľom SuperFaktúry a zároveň im ušetrí čas pri párovaní dobierok.

Prečo je to také jednoduché?

Používatelia SuperFaktúry a Neoshipu už nebudú musieť vytvárať zásielky vypisovaním údajov po jednej zásielke alebo importom súborov, ktoré je potrebné niekam ukladať.

Keďže je Neoship priamo prepojený so SuperFaktúrou, stačí iba označiť faktúry ku zásielkam, ktoré majú byť expedované a kliknúť na tlačidlo export. Bez ohľadu na počet zásielok o niekoľko sekúnd budete už môcť tlačiť prepravné štítky aj preberací protokol. Navyše pracujeme na tom, aby sa štítky aj preberací protokol dali tlačiť priamo zo SuperFaktúry.

 

Na čo všetko sme mysleli:

  • Bez ohľadu na počet zásielok vyriešené expedovanie za pár sekúnd bez ukladania súborov
  • Automatické rozlišovanie sídelnej a dodacej adresy príjemcov
  • Rozlišovanie a doťahovanie krajín doručenia a meny dobierky
  • Rozlišovanie spôsobov doručenia a foriem platby za zásielku
  • Automatické doťahovanie kontaktných tel. čísiel a emailov príjemcov
  • Automatické označovanie vyexportovaných zásielok

 

NEOSHIP: Export zo SuperFaktúry do Neoshipu

 

Uvedomujeme si, aké dôležité je mať financie pod kontrolou a aké časovo náročné môže byť párovanie platieb. Prepojením Neoshipu so SuperFaktúrou vybavíte hromadné párovanie dobierkových platieb len niekoľkými kliknutiami.

 

NEOSHIP: Hromadné párovanie dobierok z Neoshipu v SuperFaktúre

 

Prečo je fakturačný systém od SuperFaktúry taký SUPER?

Dokážete s ním:

A mnoho ďalších vecí...

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím