Expedujte z Buxusu desiatky zásielok iba za niekoľko sekúnd

Expedovanie zásielok hrá významnú úlohu pri online predaji. Možnosti doručenia v nákupnom košíku, procesy spojené s expedovaním zásielky pred jej odovzdaním kuriérovi, kvalita samotnej prepravy a fyzické odovzdanie zásielky kuriérom vášmu zákazníkovi, to všetko výrazne ovplyvňuje výkon a predajný potenciál eshopu.

Aktiváciou modulu Neoship budete môcť od teraz expedovať desiatky zásielok len za niekoľko sekúnd, a to priamo z adminu Buxusu.

Na to, aby ste zásielky vyexpedovali, nepotrebujete už pracovať v expedičnom systéme prepravcu. Stačí iba v Buxuse označiť dané objednávky, exportovať dáta do Neoshipu vytlačiť štítky, preberací protokol a expedovanie máte vybavené ;-)

Popri tom môžete ku každej zásielke definovať z koľkých balíkov sa skladá, spôsob notifikácie príjemcu (SMS a Email sú zadarmo,) poistenie a ďalšie doplnkové služby.

 

 

A to nie je všetko. Okrem funkcionality, vďaka ktorej zefektívnite čas, budete môcť aktiváciou Neoshipu ponúknuť vašim zákazníkom možnosť doručenia kuriérom, alebo aj do Parcel Shopu.

Viac sa môžete dozvedieť z nášho videa

Pýtate sa koľko vás to bude stáť?

Máme pre Vás dobrú správu :)

Nemusíte platiť žiadne mesačné poplatky s viazanosťou ani platiť navyše kuriérskej spoločnosti. Jednoducho zaplatíte iba toľko, koľko balíkov vyexpedujete za Neoship aj prepravu samotnú.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím