Modul Neoship pre zákazníkov CreativeSites úplne zdarma!

V rámci spolupráce so spoločnosťou CreativeSites, s.r.o. sme počas týchto dní pripravili špeciálnu akciu v podobe implementácie modulu Neoship, a čo je skvelé - úplne zdarma :)
Akcia je limitovaná a trvá do 31.03.2019. Môžu o ňu požiadať všetky eshopy, ktoré vyšli z dielne CreativeSites.

S Neoship modulom už nebudú musieť eshopy manuálne vytvárať alebo exportovať objednávky do expedičného systému prepravcu. Priamo v admine v zozname objednávok si niekoľkými kliknutiami vyexpedujú desiatky alebo aj stovky zásielok. Následne už len pohodlne vytlačia štítky a preberací protokol. Okrem toho môžu určiť presný počet zásielok na expedíciu, spôsob notifikácie (SMS/EMAIL), resp. doručenie v sobotu, prípadne expresne.

Aké jednoduché to je sa môžete presvedčiť tu.

Všetko, čo je potrebné pred aktiváciou modulu urobiť je mať uzatvorenú platnú zmluvu s našou spoločnosťou a vytvorený užívateľský prístup do aplikácie.

Stačí nás len kontaktovať a my sa už o Vás radi postaráme :)

P.S.: Máte eshop od iného poskytovateľa a tiež by ste chceli vyskúšať Neoship? Neváhajte nás kontaktovať a s našimi obchodníkmi môžete prediskutovať všetky vaše požiadavky.

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím