Kariéra

Neoship je tím mladých ľudí, ktorých práca je ich hobby.
Práve preto do našich služieb vkladáme všetko
čím sme, čo vieme a čo nám dáva zmysel.


Do nášho tímu aktuálne hľadáme:

PHP Web Application Developera

Ak práve nie si programátorsky typ, ale rád by si pracoval v našom kolektíve, neváhaj a pošli nám svoj životopis.            
Možno nabudúce budeme potrebovať práve teba a TY budeš prvý, komu sa ozveme :)


Si zvedavý, ako je to u nás?

Nepoznáme frázu: „Do práce treba chodiť“.
My do práce chodíme radi :)

Ponúkame kvalitné a unikátne služby, prostredníctvom ktorých zeefektívňujeme expedovanie našim zákazníkom. Sme však presvedčení, že za kvalitou našich služieb stojí skvelý tím ľudí. Práve preto pri výbere nového kolegu zisťujeme nielen vedomosti a skúsenosti uchádzača, ale zameriavame sa aj na jeho charakter, vlastnosti, osobnosť, záľuby a podobne. Jednoducho, hľadáme vždy niekoho,  kto sa bude u nás cítiť dobre a ľudia v Neoshipe sa stanú jeho druhou rodinou :)

Sme veselí, priateľskí, úprimní, máme radi humor a otvorenú komunikáciu. 

Okrem skvelého finančného ohodnotenia ponúkame aj iné nefinančné benefity v podobe flexibilného pracovného času, možnosti na sebe pracovať a vzdelávať sa prostredníctvom účasti na odborných konferenciách, workshopoch a kurzoch.

Podporou v našich tažkých, ale aj tých veselých momentoch v práci je neobyčajne skvelá káva, krásne výhľady na Oravskú priehradu a Roháče, oddychová zóna v podobe záhradnej terasy, ktorú využívame počas pracovnej doby aj mimo nej. Raz mesačne praktizujeme spoločné Neoship raňajky so všetkým, čo k tomu patrí :D. No a samozrejme, že nezabúdame aj na posedenia pri pivku, pravidelný bowling, chatovačky a vianočnú kapustnicu :)