Kariéra

Pridaj sa k nám, získaj prácu snov a skvelých kolegov...

Aktuálne hľadáme kolegu, ktorý by sa ujal pozície:

Fullstack Programátor

 

Je jedno či si študent, absolvent alebo máš niekoľko ročnú prax. To, čo je pre nás dôležité, sú reálne schopnosti, chuť pracovať a spolu s nami sa podieľať na zveľaďovaní našich služieb. Ak spĺňaš požadované kritériá na niektorú z otvorených pozícií a chcel by si sa chcel stať súčasťou nášho tímu, neváhaj a pošli nám svoj životopis.


Ako je to u nás?

Nepoznáme frázu: „Do práce treba chodiť“.
My do práce chodíme radi :)

Ponúkame kvalitné a unikátne služby, prostredníctvom ktorých zeefektívňujeme expedovanie našim zákazníkom. Sme však presvedčení, že za kvalitou našich služieb stojí skvelý tím ľudí. Práve preto pri výbere nového kolegu zisťujeme nielen vedomosti a skúsenosti uchádzača, ale zameriavame sa aj na jeho charakter, vlastnosti, osobnosť, záľuby a podobne. Jednoducho, hľadáme vždy niekoho,  kto sa bude u nás cítiť dobre a ľudia v Neoshipe sa stanú jeho druhou rodinou :)

Sme veselí, priateľskí, úprimní, máme radi humor a otvorenú komunikáciu. 

Okrem skvelého finančného ohodnotenia ponúkame aj iné nefinančné benefity v podobe flexibilného pracovného času, možnosti na sebe pracovať a vzdelávať sa prostredníctvom účasti na odborných konferenciách, workshopoch a kurzoch.

Podporou v našich tažkých, ale aj tých veselých momentoch v práci je neobyčajne skvelá káva, krásne výhľady na Oravskú priehradu a Roháče, oddychová zóna v podobe záhradnej terasy, ktorú využívame počas pracovnej doby aj mimo nej. Raz mesačne praktizujeme spoločné Neoship raňajky so všetkým, čo k tomu patrí :D. No a samozrejme, že nezabúdame aj na posedenia pri pivku, pravidelný bowling, chatovačky a vianočnú kapustnicu :)

 

 

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím