Toto sme MY

Vízia Neoshipu

Našou víziou je vytvárať kvalitné a unikátne služby, ktoré zefektívnia expedovanie našim zákazníkom. Prostredníctvom partnerstiev s inými spoločnosťami, respektíve prepojením na iné systémy sa snažíme ponúknuť zákazníkom pohodlné a komplexné riešenie pre ich online podnikanie, a to priamym prepojením s fakturačnými systémami alebo e-shopmi. Chceme, aby náš zákazník mal pod “jednou strechou” vyriešený e-shop, fakturáciu, expedovanie aj marketing.

Tri základné piliere Neoshipu: Ľudia, zákazníci, spoločnosť

Neoship tím :)

Janka

Zákaznícky servis & Administratíva

Janká má nastarosti každodenný kontakt s našimi klientami. Vybavuje ich požiadavky a rieši všetko k ich maximálnej spokojnosti. Okrem zákazníckeho servisu má pod palcom všetky zmluvy a dokumenty Neoshipu. Janka je mamina troch chalanov a svojej rodine venuje všetok svoj voľný čas. Najradšej relaxuje doma na terase pri chutnom jedle, dobrom vínku a v spoločnosti dobrých priateľov.

Mirec

Vývoj

Mirec je najmladším členom nášho tímu. Jeho šikovnosť však nemá hraníc a v práci častokrát poradí aj starším a skúseným kolegom. Aktuálne navštevuje 4. ročník Žilinskej univerzity, no popri štúdiu stíha pracovať na nových funkcionalitách v Neoshipe a tiež rieši aj svoje vlastné projekty. Určite vás neodmietne, ak ho zavoláte na bicykel, korčule či vybehnete spolu niekde na hory.

Julka

Obchod

Všetko, čo v Neoshipe vymyslíme sa Julka snaží predať našim potenciálnym klientom – eshopom. Pri jej stretnutiach či telefonátoch s klientami využíva nielen komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, ale aj vedomosti nadobudnuté počas štúdia Psychológie. S Julkou sa nebudete nudiť. Všetko čo by vám prišlo ako nenormálne, je pre ňu úplne prirodzené. Je to aktívny typ človeka, ktorý miluje hory a adrenalínové športy.

Laci

Vývoj

Laci je hlavou vývojového oddelenia. Má nastarosti bezproblémový chod Neoshipu a svojimi niekoľkoročnými skúsenosťami prispieva k nápadom na tvorbu nových projektov v Neoshipe. Laci určite nie je klasický prototyp vývojára – introverta. Práve naopak. Je veselý, kamarátsky a parťák do každej akcie. So svojimi priateľmi či kolegami rád zájde na pivko, bowling alebo bicykel.

Ivet

Zákaznícka starostlivosť & Marketing

Ivetka je spolu s Tomášom v Neoshipe od jeho začiatku a z toho jasne vyplýva aj jej náplň práce, ktorú robí so všetkou precíznosťou, a tou je starostlivosť a budovanie vzťahov so zákazníkmi. Okrem toho sa stará o obsah na našich sociálnych sieťach, píše články a strihá videá. Mimo práce svoju energiu, vášeň pre hudbu, spev, šport a tanec využíva ako inštruktorka Jumpingu.

Tomáš

Konateľ

Náš šéfko Tomáš začínal v Neoshipe na pozícii obchodného zástupcu, no svojou šikovnosťou to dotiahol až na pozíciu konateľa :) Ako každý dobrý šéf, aj on neustále rozmýšľa nad novými projektami a možnosťami, ako Neoship posúvať ďalej a našim zákazníkom prinášať nové a nové funkcionality. Vo svojom voľnom čase si s vami rád zahrá basketbal alebo sa vyberie do hôr za načerpaním sily a inšpirácie.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím